Perku-remiu.lt, kaip  ir dauguma kitų organizacijų, renka duomenis apie Jus. Šiuos duomenis mes naudojame tam, kad įsitikintume teikiamų paslaugų kokybe, atrinktume Jums naudingą informaciją, be to tai leidžia mums tobulėti, kad galėtume siūlyti prasmingas ir naudingas paslaugas ateityje.

Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, visada vadovaujamės šia privatumo politika. Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti Jūsų asmens duomenų naudojimą, ir mes  užtikriname galimybę jomis pasinaudoti.

Jei Jūs esate jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą. 

Kokius ir kaip duomenis mes renkame?

Kai jungiatės prie svetainės

Slapukų (angl. “cookies”) pagalba mes renkame informaciją  apie tinklalapyje lankytojų praleistą laiką. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą bei  nustatymus. Kiti slapukai yra naudojami tam, kad galėtumėme stebėti  svetainės srautus ir vartotojų veiksmus. Tokių duomenų rinkimo tikslas yra lankytojų elgesio analizė siekiant  gerinti lankymosi svetainėje patirtį. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Jūs galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

1. https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

2. http://www.youronlinechoices.com

Kai registruojate paskyrą

Kai registruojatės perku-remiu.lt el. parduotuvėje ir sukuriate savo paskyrą, mes prašome iš Jūsų tokių duomenų: vardo, pavardės, e-pašto adreso, slaptažodžio. E-pašto adresas reikalingas profilio sukūrimui, informacijos pateikimui ir slaptažodžio atnaujinimo tikslais.

Kai įsigyjate prekes ar paslaugas

Kai Jūs perkate prekes ar paslaugas, mes prašome Jūsų vardo, pavardės, adreso, e-pašto adreso ir telefono numerio. Šie duomenys naudojami užsakymo vykdymo tikslais. Nurodytu telefonu ar e-pašto adresu kontaktuosime/siųsime informacinius pranešimus būtinus užsakymui įvykdyti.

Rinkodara

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai duodate tam sutikimą. Jūs galite bet kada atšaukti sutikimą bei atsisakyti gauti informaciją, o tai padaryti galite rašydami mums šiuo adresu info@perku-remiu.lt.

Kiek laiko mes laikome bei saugome Jūsų informaciją?

Slapukai.

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Paskyra ir užsaskymų informacija

Jūsų paskyroje ar užsakymo metu pateiktus duomenis saugome 5 metus nuo paskutinės operacijos atlikimo dienos, o terminui pasibaigus juos triname arba patikimai nuasmeniname.

Su kuo mes dalinamės informacija

Surinkta informacija mums yra labai svarbi ir su ja mes elgiames atsakingai. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus siuntų pristatymo bendrovėms kai tai yra būtina užsakymo įvykdymui. Kitiems duomenų gavėjams informaciją teiksime, kai pagal įstatymus, teismo sprendimus ir kitus teisės aktus būsime įpareigoti.

Jūsų teisės? 

Jūs turite ir galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

1. Susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;

2. Prisijungę prie savo paskyros galite susipažinti su apie Jus surinkta informacija;

3. Prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;

4. Prisijungę prie savo paskyrose galite pataisyti neteisingą arba pasenusią informaciją;

5. Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis. Kreiptis galite adresu info@perku-remiu.lt ir mes nedelsdami ištrinsime duomenis apie Jus. Pažymime, kad duomenys bus ištrinti tik tuo atveju, jeigu sutaps e-pašto, kuriuo buvo registruotasi ir kuriuo išsiųstas prašymas, adresai;

6. Jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis;

7. Jūs galite atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis rinkodaros tikslais rašydami šiuo adresu info@perku-remiu.lt;

8. Perkelti duomenis į elektroninę laikmeną;

9. Prisijungę prie paskyros Jūs galite bet kada eksportuoti duomenis į perskaitomą elektroninį formatą;

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Platesnė informacija apie Asmens duomenų apsaugą https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

Pavadinimas: Asociacija Valdorfo bendruomenės centras

Registracijos adresas: Vilniaus m. Kazimiero Jelskio g. 65-3

Įmonės kodas: 304915112

Tel. 8 616 01673

El. paštas: info@perku-remiu.lt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: