Valdorfo pedagogikoje, kaip ir mūsų pačių gyvenime, labai svarbus gamtos ir žmogaus ryšys, todėl ir Jokių atliekų (Zero waste) judėjimas mums itin aktualus - juk visi esame gamtos vaikai!

Mūsų pakuotės, yra draugiškos gamtai. Renkamės tokius pakavimo būdus, kad, minimaliai naudojant gamtos resursus, siuntiniai būtų supakuoti tvariai ir saugiai.

Šioje el. parduotuvėje galite įsigyti Bea Johnson knygą "Namai be atliekų" ir kitas gamtai draugiškas prekes sau ir namams.

Kviečiame skaityti leidinį "0 ATLIEKŲ" !

Ši knygelė yra Vilniaus Valdorfo mokyklos abiturientės Gabijos Savickytės metų projektas. 

Apie autorę:

Sveiki! Esu Gabija Savickytė - Vilniaus Valdorfo mokyklos mokinė, tautinių šokių šokėja, sesė, draugė ir šios knygelės autorė. Šis leidinys tapo mano metų darbo projektu, su kuriuo dirbau ir gyvenau beveik metus! Savo metų darbui nusprendžiau išsirinkti tokią temą, kur galėčiau pagilinti žinias ir pritaikyti jas savo studijose, nes svarsčiau savo ateitį sieti su aplinkosauga, ekologija. Žinojau, kad mane labai nervina žmonių sąmoningumo stoka ir vartotojiškumas, nes būtent tai sukelia bene opiausias aplinkos taršos, šiukšlių problemas pasaulyje. Maždaug tada pirmą kartą išgirdau apie “zero waste” idėją, pradėjau ja domėtis. Ir štai -  prieš Jūsų akis jau baigta, paruošta skaityti, naudoti ir įkvėpti knygelė apie "nulio atliekų" iniciatyvą ir jos pritaikymo būdus gyvenime!