Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 44,00 €

Sekite mūsų naujienas

Aktyvūs filtrai

Menstruacijų kelnaitės Bikini

Kelnaitės menstruacijoms - modelis KLASIKA. Kelnaitės su dailiais nėriniais ne tik džiugins jus savo išvaizda, bet ir visapusiška apsauga menstruacijų metu. Atitinka 4 higieninius tamponus ir gali būti dėvimos iki 8-12 valandų.

32,00 € Kaina

Natūralu ir patikima....

Natūralaus šeimos planavimo (NŠP) asociacija Lietuvoje išleido knygą „Natūralu ir patikima. Praktinis vadovas“ – apie tai, kas yra simptoterminis metodas, kaip jis veikia ir kaip juo taisyklingai naudotis. Tikimasi, kad šis leidinys suteiks patikimos informacijos, įrodys, kad NŠP gali naudotis kiekvienas.

Bazinė kūno temperatūra ir kiti kūno ženklai parodo, kada esate vaisingi, o kada ne. Nustebsite, kaip patikimai ir tiksliai šiuos ženklus jums padės suprasti Sensiplan metodas.

Taip pat skaitykite "Natūralu ir patikima. Pratybų knyga".

 

Leidėjas: Homo liber

Išleidimo metai: 2019

Puslapių skaičius: 128

 

14,90 € Kaina

Natūralu ir patikima....

Ši pratybų knyga padeda teisingai ir patikimai taikyti natūralaus šeimos planavimo  (NŠP) metodą Sensiplan.

Išmoksite stebėti svarbiausius savo kūno ženklus, o netrukus remdamiesi jų teikiama informacija galėsite nustatyti vaisingąsias ir nevaisingąsias fazes. 30 išsamių ciklų pavyzdžių labai konkrečiai iliustruoja, kaip teisingai taikyti Sensiplan metodą įvairiomis gyvenimo situacijomis – žindymo metu, premenopauzėje ar siekiant susilaukti vaikelio.

Sensiplan metodo kūrėjai – Maltiečių suburta natūralaus šeimos planavimo darbo grupė Arbeitsgruppe NFP – daugiau kaip 30 metų tobulina šio metodo metodinę medžiagą ir rengia mokytojus Vokietijoje ir kitose pasaulio valstybėse.

Taip pat skaitykite - "Praktinis vadovas".

Leidėjas: Homo liber

Leidimo metai: 2019

Psl. skaičius: 128

19,90 € Kaina

Rankų kremas jautriai odai...

Rankų kremas maitina sausą, suskeldėjusią odą, suteikdamas rankoms elastingumo ir glotnumo. Sodrus kremas drėkina ir apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo požymių. Lengvai tepamas ir greitai absorbuojamas. Praturtintas migdolų aliejumi.

Talpa - 50m. Gamtai draugiška pakuotė – stiklinis indelis.

6,95 € Kaina

EKO skustuvas FAIR SQUARED

Šis rankinis skustuvas tinka įvairioms kūno dalims. Skustuvas pagamintas iš plastiko, kuris priešingu atveju būtų užteršęs vandenyną – jo rankena pagaminta iš DTPE butelių dangtelių, surinktų centrinėse Šri Lankos vietose. Unikalus produktas - jums, o ne vandenynui!

Kiekvieno skustuvo rankenos spalva skiriasi, priklausomai nuo jį gaminant panaudotų butelių dangtelių spalvos.

Pakuotėje: 1 skustuvas + 5 keičiamieji peiliukai

9,95 € Kaina

Dezodorantinis kremas...

Sukurtas bet kokio amžiaus moterims. Šis sodrus kremas dezodoruoja ir maitina jautrią odą lytinių organų srityje, taip ji lieka gaivi ir glotni. Dezodorantinis kremas subtiliai kvepia abrikosais dėl sudėtyje esančio abrikosų kauliukų aliejaus. Jis atitinka natūralią odos pH pusiausvyrą lytinių organų srityje. Tinkamas naudoti kasdien.

Talpa – 50 ml. Gamtai draugiška pakuotė – stiklinis indelis.

16,95 € Kaina

Taurelė OrganiCup ir du...

Gausių menstruacijų atveju, dvigubai apsaugai rekomenduojame derinti menstruacijų taurelę OrganiCup su daugkartiniais įklotais.

Į šį rinkinį įeina pasirinkto dydžio OrganiCup taurelė ir du vidutinio dydžio daugkartiniai įklotai.

Taupykite pinigus ir sumažinkite atliekų kiekį!

32,00 € Kaina

Daugkartinių įklotų...

Rinkinį sudaro 2 kasdieniai įklotai, 5 vidutinio dydžio ir 2 didieji menstruacijų medvilniniai daugkartiniai įklotai, pakeičiantys įprastus vienkartinius įklotus.

Taupykite pinigus ir sumažinkite atliekų kiekį!

44,00 € Kaina

Menstruacijų kelnaitės -...

Kelnaitės menstruacijoms aukštu liemeniu. Šis modelis tinkamas toms, kas mėgsta kelnaites aukštu liemeniu. Pilnai apsaugos menstruacijų metu. Atitinka 4 higieninius tamponus ir gali būti dėvimos iki 8-12 valandų.

Taupykite pinigus ir sumažinkite atliekų kiekį!

34,00 € Kaina

Taurelė menstruacijoms FAIR...

„FAIR SQUARED Period Cup“ yra minkšta menstruacinė taurelė, pagaminta iš natūralaus kaučiuko. Ji nesugeria mėnesinių skysčio, bet jį surenka.

Taurelė gali būti naudojama per visą menstruacinį ciklą, nesvarbu, ar menstruacinis srautas lengvas, ar sunkus. Tai suteikia jums ilgesnę apsaugą, nes taurelė gali išlaikyti daugiau nei tris kartus menstruacinio skysčio kiekį už įprastą tamponą.

16,00 € Kaina

Menstruacijų kelnaitės -...

Kelnaitės menstruacijoms - berniukiški šortai (boyshort).

Kelnaitės, kurias ypatingai patogu dėvėti. Su minkšta ir elastine juosmens juosta. Sportinio tipo apatinės kelnaitės atitinka 4 higieninius tamponus ir gali būti dėvimos iki 8-12 valandų.

32,00 € Kaina

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: