Sekite mūsų naujienas

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 30,00 €

Aktyvūs filtrai

Melliculus, medaus dovaninė...

Melliculus medus, tamsaus ir sodraus skonio. Bitynas: Mariaus Pukelio, Trakų raj., Lietuva. Rinkta: Aplinkiniuose miškuose, kviečių, rugių ir grikių laukuose, daugiamečių pievų teritorijose. Pakuotė: 0.35 kg medaus stiklainis (1 vnt.), betono masės indas su mediniu dangteliu-padėkliuku (1 vnt.). Su džiaugsmu pristatome Avilį - dovanų pakuotę, kuri puikiai tiks tiek pradžiugint save, tiek savo artimą! Be to, tai - nuostabi Verslo dovana kolegoms ar partneriams, kadangi mielai išgraviruosim Jūsų įmonės logotipą ant medinio dangtelio-padėkliuko. Būsite tikri, jog jiems pasiliks tik saldžiausi ir šilčiausi prisiminimai!

Autorius: Melliculus

21,70 € Kaina

Melliculus, medaus dovaninė...

Melliculus medus, tamsaus ir sodraus skonio. Bitynas: Mariaus Pukelio, Trakų raj., Lietuva. Rinkta: Aplinkiniuose miškuose, kviečių, rugių ir grikių laukuose, daugiamečių pievų teritorijose. Pakuotė: 0.35 kg medaus stiklainis (1 vnt.), betono masės indas su mediniu dangteliu-padėkliuku (1 vnt.), betono masės indas su natūralaus bičių vaško žvake (1 vnt.). Su džiaugsmu pristatome Avilį - dovanų pakuotę, kuri puikiai tiks tiek pradžiugint save, tiek savo artimą! Be to, tai - nuostabi Verslo dovana kolegoms ar partneriams, kadangi mielai išgraviruosim Jūsų įmonės logotipą ant medinio dangtelio-padėkliuko. Būsite tikri, jog jiems pasiliks tik saldžiausi ir šilčiausi prisiminimai!

Autorius: Melliculus

29,70 € Kaina

Melliculus medus 0,7 kg.

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų – kokios augalų kilmės šiemet yra medus? Dažniausiai bitėms išskridus iš avilio viena gali aplankyti barkūną, kita – dobilą, trečioji – čiobrelio nektarą. Taip pat bitė nutūpusi ant vieno augalo rinks jo nektarą ir prie kito tą dieną nebeskris. Dėl šios priežasties lengviausiai apibūdinama medaus kilmė – pievų, laukų medus. Taip pat medus gali būti renkamas iš rapsų, viržių, ar liepų. Tiesa, liepų medus yra surenkamas ne kiekvienais metais dėl mažesnio nektarų išskyrimo.

Melliculus medus yra surenkamas bityne Trakų rajone, aplink kurį 2-3km. spinduliu - būtent tiek, kiek skrenda bitės rinkdamos medų - nėra jokių taršos objektų. Todėl galima teigti, jog medus yra itin ekologiškas.

Autorius: Melliculus

6,30 € Kaina

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: